Spaudos paslaugos | Skaitmeninė spauda, spauda ant tento
283
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-283,page-child,parent-pageid-12,bridge-core-2.3.7,ajax_fade,page_not_loaded,,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-22.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
 

Spaudos paslaugos

“UAB „DUV“ – kokybiškos spaudos paslaugos.”

Spaudos paslaugos – plakatai, drobės, tentai, fototapetai, lankstinukai, skrajutės, meniu gamyba – yra Jūsų įmonę reprezentuojantys atributai ir sėkmės garantai.

 

Skaitmeninės spaudos paslaugos universalumas ir didėjanti medžiagų įvairovė leidžia sukurti aukščiausios kokybės gaminius apeinant neautomatizuotas operacijas. Skaitmeninės technologijos naudojamos vidaus reklamos gamybai, kas jaukumu pripildo ne tik ofisų patalpas, bet šiluma ir išskirtinumu užpildo gyvenamuosius namus bei butus fototapetais. Fototapetai – tai nuotraukos, kurios spausdinamos ant aukštos kokybės medžiagų. Medžiagos gali būti atsparios drėgnam valymui, plyšimui, saulės spinduliams ar kitam aplinkos poveikiui.

 

Ofsetinės spaudos paslaugos kartais painiojamos su plačiaformate skaitmenine spauda. Nors abiejų galimybės praktiškai beribės. Visgi, jeigu Jums reikalinga didelė, kokybiška ir sparti reklamos sklaida – ofsetinės spaudos paslaugos taps geriausiu reklamos sprendimu. Šiuo spaudos reklamos būdu galima spausdinti ant įvairių rūšių popieriaus – kreidinio, nekreidinio, lipdukinio, kalkinio, tekstūrinio, ofsetinio. Didžiausi ofsetinės spaudos privalumai – aukšta kokybė, dideli kiekiai ir tiksliai atkuriamos spalvos.

 

Technologiškai ofseto dažų normavimo ir perdavimo mechanizmas yra sudėtingas ir reikalaujantis didelio tikslumo, lyginant su kitais spausdinimo būdais. Todėl šiuo spaudos metodu spausdinami poligrafiniai gaminiai. Pavyzdžiui: skrajutės, žurnalai, laikraščiai, plakatai, knygos ir kiti spaudiniai.

 

UAB „DUV“ komandoje dirbantys profesionalai padeda pasirinkti tinkamiausią spaudos formą. Tuo tarpu dizaineriai sukurs Jūsų lūkesčius atitinkantį maketą. Maketavimas reikalauja ypatingo kruopštumo ir kūrybingumo. Iki kol maketas išvys dienos šviesą, mūsų dizaineris įgyvendina keturis veiklos etapus: idėjos išgryninimo, projektavimo, idėjos pristatymo klientui ir galutinio įgyvendinimo. Mes prisiimame atsakomybę už iki menkiausios smulkmenos apgalvoto ir individualaus maketo gimimą bei jo įgyvendinimą.

 

 „Spaudos paslaugos – UAB „DUV“ precizika ir unikalumas“

spaudos paslaugos
spaudos paslaugos
spaudos paslaugos

Neradote ko ieškojote? Užeikite į

Skambinti