Frezavimo paslaugos | Medžio, aliuminio, plastiko frezavimas
285
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-285,page-child,parent-pageid-12,bridge-core-2.3.7,ajax_fade,page_not_loaded,,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-22.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
 

Frezavimo paslaugos

“Frezavimo paslaugos tapo mūsų varikliu.”

Darbų skaičiui augant, užaugome ir technologijoje – į reklamos gamybos procesą įtraukėme pramoninio frezavimo stakles, o frezavimo paslaugos tapo mūsų varikliu. Tačiau ilgametės patirties išugdytas rankų darbo tikslumas nenuėjo veltui – frezavimo staklės jų nepakeitė, o papildė. Rūpestingai parengiame brėžinius, iš kurių frezavimo staklės išfrezuoja įvairias tikslaus dydžio ir formos detales, o meistriškos rankos surenka darbą į vieną visumą, užtikrinant, kad visi kampai būtų apdirbti nepriekaištingai. Ši žmogiškos intuicijos ir technologijų inovatyvumo kombinacija leido mums tapti frezavimo paslaugų kokybės etalonu Lietuvoje.

 

UAB „DUV“ teikiamos frezavimo paslaugos:

 

  • Medžio frezavimas;
  • Aliuminio frezavimas;
  • Įvairaus plastiko frezavimas;
  • Kitų medžiagų frezavimas, išskyrus metalą ir stiklą.

 

Technologiniu požiūriu, frezavimo paslaugos – moderniausių technologijų pagalba sukuriama individuali, originali ir įsimintina reklama. Itin tikslių ir kokybiškų CNC staklėmis atliktų frezavimo paslaugų rezultatas – kliento dėmesį patraukiančios tūrinės raidės, profesionali graviruotė, nestandartiniai baldai, laiptai, durys ir fasadai.

 

UAB „DUV“ komanda įgyvendina unikalius projektus, kurių metu frezuoja smulkiausias detales, iš aukščiausios kokybės medžiagų. Mūsų žinios, patirtis ir technologijos kaip viena visuma nukreipta į naujo kokybės pojūčio pateikimą.

frezavimo paslaugos

Neradote ko ieškojote? Užeikite į

Skambinti