Nestandartinės reklamos gamyba | Padarome tai, ko nepadaro kiti
289
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-289,page-child,parent-pageid-12,bridge-core-2.3.7,ajax_fade,page_not_loaded,,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-22.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
 

Nestandartinės reklamos gamyba

„Nestandartinės reklamos gamyba – „DUV“ paverčia Jūsų idėją realybe.“

Nestandartinės reklamos gamyba UAB „DUV“ per 10 veiklos metų tapo kasdienybe – teko įgyvendinti įvairias reklamos idėjas, netelpančias į standartinius rėmus. Todėl šiandien galime padaryti tai, ko kiti negali – randame gamybinį sprendimą sudėtingiems projektams.

 

Nestandartinės reklamos gamyba padeda išskirti reklamuojamą paslaugą arba produktą dideliame informacijos sraute. Istorija rodo, kad pirmas prekės ženklas, įsiskverbęs į sąmonę, gauna dvigubai didesnę rinkos dalį už antrąjį ir dar dvigubai daugiau už trečiąjį. Apskritai rinkodarininkai skatina bent 10 proc. planuojamos reklamos įmonėje sukurti ir išpildyti netradiciniais projektais.

 

Tai patvirtina ir pasaulinės rinkodaros praktika, jog nestandartinės reklamos gamyba arba netradicinė išorinė reklama, kuri sudomina ir įtraukia vartotoją yra vertinama palankiausiai iš visų reklamos formų. Siekiame Jūsų potencialų klientą suintriguoti ir nustebinti. Todėl kuriame netradicinės reklamos gamybą pagal individualius užsakymus.

 

Nestandartinės reklamos gamyba gali būti laikoma spauda ant drobės. Apie 60 proc. praeinančių žmonių įsimena įmonės logotipą, paveikslėlį arba šūkį, jeigu jis yra kokybiškai atspausdintas ant drobės. Ir šiems rezultatams įtakos neturi ar atspaustas didelio formato vaizdinys, ar nedidelis įmonę reprezentuojantis simbolis. UAB „DUV“ gamybos praktikoje kuriami įvairių formų ir dydžių muliažai, pavyzdžiui, pagaminome 2 metrų aukščio kavos puodelio muliažą.

 

Jau yra galimybė produkto arba paslaugos pristatymą sukurti su 3D vizualizacija. Apie 3D svarbiausia paminėti tai, kad šią technologiją panaudodami prezentacijose arba produktų pristatymuose sulauksite išskirtinio dėmesio.

 

Turite savo idėją? Kviečiame ja pasidalinti su patyrusia UAB „DUV“ maketuotojų bei dizainerių komanda, kuri kartu su gamybos ekspertais, kuriems nestandartinė reklamos gamyba yra kasdienybė, todėl Jūsų nestandartinė idėja bus paversta realybe nuo pirmo žingsnio iki rezultato.

 

nestandartinės reklamos gamyba
nestandartinės reklamos gamyba
nestandartinės reklamos gamyba

Neradote ko ieškojote? Užeikite į

Skambinti