Reklamos gamyba | Visi reklamos gamybos sprendimai
281
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-281,page-child,parent-pageid-12,bridge-core-2.3.7,ajax_fade,page_not_loaded,,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-22.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
 

Kita reklamos gamyba

Kita reklamos gamyba apima automobilių apklijavimą bei vitrinų dekoravimą. Vitrinų dekoravimas yra parduotuvės įvaizdžio formavimo dalis, kuri gali tapti Jūsų sėkmės garantu. Reikia pastebėti, kad pastaruoju metu ypatingai suaktyvėjo impulsyvių pirkimų skaičius, o į kurią parduotuvę impulsyviai užeiti pirkėjas pasirenka pagal vitrinas. Tinkamai dekoruota vitrina sujungia į vieną visumą skirtingas iki mažiausių smulkmenų apgalvotas detales. Skoningą ir efektyvų rezultatą suteikia tinkamai parinkta vitrinos tematika, spalvos, todėl UAB „DUV“ reklamos gamyba – geriausias pasirinkimas.

Kita reklamos gamyba – nuo automobilio apklijavimo iki vitrinos dekoravimo.

Vitrinos dekoravimas yra visos įmonės vizitinė kortelė. Taisyklė paprasta – turime tik vieną kartą geram pirmam įspūdžiui sudaryti. O, tam kad įspūdis nesusidarytų klaidingas vitrinų dekoravimą geriausia patikėti šios srities profesionalams, kurie supranta pirkėjo psichologiją ir geba nepriekaištingai įgyvendinti vitrinų dekoravimą.

 

Visiškai kitokia reklamos gamyba ir jos forma – Jūsų asmeninis arba įmonės automobilis. Mobilus reklamos plotas – tai reklama ant ratų. Automobilių apklijavimas yra vienas iš ekonomiškiausių ir patikimiausių reklamos būdų. Aplinkiniai pastebės įmonės net nedidelio formato logotipą, užrašą ar reklamuojamą produktą ant automobilio, kad ir kur bebūtumėte. Tuo labiau, jog, šiuo metu, atsirado labai įvairių medžiagų automobilio apklijavimui – be įprastų lipdukų mes siūlome ir kėbulą apsaugančias plėvelės ir tonuojančias plėvelės. Tiek blizgių, tiek neblizgių paviršių lipdukams visiškai nekenkia lauko aplinkos sąlygos ir lietuviškas klimatas, stebinantis tiek atšiauriom pūgom, tiek stipriomis liūtimis, tiek kaitria vidurvasario saule.

 

Be visa to, atliekame projektų derinimą su savivaldybėmis. Dar prieš gaminant reklamines iškabas, stendus, viešuosius užrašus ar kitos formos lauko reklamas, pagal Lietuvoje galiojančius teisės aktus, būtina gauti leidimus. Kitaip tariant, išorinė lauko reklama turi būti suderinta su atitinkamomis institucijomis. Šios institucijos laukia reikalingų dokumentų, reklamos projektų, paraiškų. Savivaldybė maloniai priima vietines rinkliavas, kurių dydį kasmet keičia tarybos. UAB „DUV“ komanda palengvins ir pagreitins leidimų ir reklamos projekto parengimo bei suderinimo su savivaldybėmis procesą.

reklamos gamyba
reklamos gamyba
reklamos gamyba

Neradote ko ieškojote? Užeikite į

Skambinti