Iškabų gamyba | Tūrinių raidžių, šviesdėžių gamyba ir montavimas
287
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-287,page-child,parent-pageid-12,bridge-core-2.3.7,ajax_fade,page_not_loaded,,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-22.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
 

Iškabų gamyba

Iškabų gamyba yra išorinės reklamos dalis. Nei viena įmonė neapsieina be iškabos arba tūrinių raidžių pastato priekyje ar prie įėjimo.

 

“Iškabų gamyba – UAB „DUV“ meistriškumo įrodymas.”

 

Tūrinės raidės puošia pastato fasadą. Taip pat tai yra ilgalaikė ir gerai kliento matoma reklama bet kuriuo paros metu. Tūrinių raidžių gamybos proceso metu (ne)šviečiančios tūrinės raidės yra frezuojamos ir klijuojamos iš plastiko, organinio stiklo, putplasčio ir kitų atsparių aplinkos poveikiui medžiagų. Gamybos proceso metu tūrinių raidžių viršus dengiamas reklaminėmis plėvelėmis, šonai dažomi specialiais dažais. Esant poreikiui instaliuojame ekonomišką LED apšvietimą. Tokia iškabų gamyba ir technika garantuoja tolygų šviesos paskirstymą, iškabos išskirtinumą, ilgaamžiškumą ir mažas elektros sąnaudas.

 

Klientai panašiai kaip į tūrines raides reaguoja į šviesdėžes. Jų profilis paprastai gaminamas iš kompozitinės plokštės, klijuoto PVC. Didžiausias šviesdėžės privalumas, kad ji gali būti puikiausiai pritaikoma ir lauke, ir viduje. Šviesdėžių rūšių taip pat yra ne viena: standartinės, nestandartinės arba tentinės. Tokia iškabų gamyba yra skirta vartotojo dėmesio atkreipimui.

 

Šviečiantys ir nešviečiantys pilonai – informacinio pobūdžio reklama, kurią naudoja degalinės ir prekybos centrai. Pilonai gali būti dviejų ar daugiau reklaminių plokštumų bei turėti papildomus tūrinius elementus.

 

Visus šiuos sprendimus UAB „DUV“ komanda atlieka su jaunatvišku entuziazmu. Siekiame, kad Jūsų vizijos nustebintų Jūsų verslo partnerius, kolegas ir klientus.

 

„UAB „DUV“ kiti reklamos gaminiai – patikima ir laiko patikrinta.“

iškabų gamyba
iškabų gamyba

Neradote ko ieškojote? Užeikite į

Skambinti