Privatumo politika - Reklamos gamyba ir 3D spausdinimas
1080
page-template-default,page,page-id-1080,bridge-core-2.3.7,ajax_fade,page_not_loaded,,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-22.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
 

Privatumo politika

PRIVATUMO POLITIKA, DUOMENŲ SAUGOJIMAS IR NAUDOJIMAS

Norėdami užtikrinti tinkamą internetinės svetainės www.duv.lt veikimą, mes informuojame savo svetainės lankytojus, kad ši interneto svetainė naudoja slapukus (ang. cookies). Slapukų naudojimas mums padeda užtikrinti sklandų svetainės veikimą ir atsižvelgiant į gautus rinkodarinius duomenis juos naudoti tobulinant svetainės techninį veikimą ir marketingo procesus. Rinkdami duomenis apie lankytojus „DUV“ visuomet vadovaujasi šia privatumo politika. Mūsų tikslas, užtikrinti duomenų teisėtą naudojimą, todėl toliau rasite informaciją apie mūsų privatumo politiką.

Kas yra laikomas Jūsų duomenų valdytoju?

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra UAB “DUV”. Kilus klausimams ar neaiškumams, kviečiame kreiptis nurodytais kontaktais: www.duv.lt/kontaktai/.

Kokie duomenys yra renkami “DUV” ir kaip jie yra naudojami:

1. Interneto svetainės lankomumo statistika

 

UAB „DUV“ nuolat tobulina savo interneto svetainę ir siekia užtikrinti sklandų ir patogų naudojimąsi. Todėl „DUV“ renka rinkodaros statistiką apie: svetainės lankytojų apsilankymo trukmę interneto svetainėje, kokios naršyklės ir įrenginiai yra naudojami, iš kokių demografinių regionų jie yra ir pan. UAB „DUV“  šių duomenų rinkimui naudoja “Google analytics” įrankį, kuris leidžia „DUV“ užfiksuoti ir analizuoti surinktus duomenis. Daugiau informacijos apie tai, kaip veikia šis „Google Analytics“ įrankis ir kokią informaciją šis įrankis leidžia rinkti ir analizuoti – https://support.google.com/analytics/answer/1012034?hl=lten&ref_topic=6157800. Mes dar kartą pabrėžiame, kad būdami atsakingo verslo atstovais, duomenis renkame tik siekdami pagerinti savo teikiamų paslaugų kokybę. Tačiau Jūs turite teisę neleisti šiam įrankiui rinkti anoniminės informacijos apie Jus, apie tai kaip atsisakyti šio įrankio naudojimo mūsų svetainėje: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

 

Serverio įrašai

Serveris, kuriame talpinama „DUV“  interneto svetainė, taip pat gali įrašyti užklausas, kurias pateikiate serveriui (Jūsų atidaromos interneto svetainės adresas, Jūsų naudojamas įrenginys ir naršyklė, Jūsų IP adresas ir prisijungimo laikas). Šie duomenys yra naudojami tik techniniais tikslais – užtikrinti, kad svetainė tinkamai ir saugiai veiktų, bei išnagrinėti galimus saugumo pažeidimus.
Pagrindas šių duomenų rinkimui ir naudojimui yra „DUV“ teisėtas interesas užtikrinti „DUV“  interneto svetainės techninį prieinamumą ir saugumą.

Kas yra slapukai? (angl. Cookies)

Slapukas yra nedidelis tekstinis elementas, kurį interneto svetainė išsaugo Jūsų kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje, kai apsilankote svetainėje. Tai leidžia svetainei tam tikrą laiką prisiminti Jūsų veiksmus ir nustatymus (tokius kaip prisijungimo vardas, kalba, raidžių dydžiai ir kiti vaizdo nustatymai) tam, kad Jums nereiktų kaskart juos įvesti pakartotinai apsilankius svetainėje ar naršant po jos atskirus tinklapius.https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

Kaip „DUV“ naudoja slapukus?

„DUV“ naudoja slapukus, kad surinktų Jūsų IP adreso ir naršymo informaciją, tokią kaip aplankytos interneto svetainės ar kiekviename tinklapyje praleistas laikas. Tai leidžia interneto svetainei prisiminti Jūsų sistemą ir nustatymus.


Kiti slapukai leidžia „DUV“ stebėti svetainės srautus ir vartotojų veiksmus svetainėje – www.duv.lt, šiuos duomenis naudoja lankytojų elgesio analizei bei tam, kad pagerintų lankymosi svetainėje patirtį. Šie slapukai yra įdiegiami ir naudojami „Google Analytics“ įrankio pagalba.

 

Slapukai yra įdiegiami Jūsų įrenginyje tik Jums sutikus, išskyrus slapukus, kurie reikalingi išimtinai techniniam svetainės veikimui užtikrinti. Pabrėžiame, kad, jei nesuteikiate interneto svetainei teisės naudoti slapukus, kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies arba visiškai neveikti.

 

Teisinis pagrindas naudoti slapukus yra „DUV“ teisėtas interesas užtikrinti interneto svetainės techninį funkcionavimą. Tais atvejais, kai slapukai naudojami siekiant prisiminti Jūsų pasirinktis bei kaupti statistiką, teisinis pagrindas slapukų naudojimui yra Jūsų sutikimas.
.

Slapukų naudojimas ir ištrynimas

Jūs galite bet kada vos panorėję valdyti ir / arba ištrinti slapukus – kaip tai padaryti, galite sužinoti čia: http://www.youronlinechoices.com/. Galite ištrinti visus Jūsų įrenginyje jau esančius slapukus, be to, daugumoje naršyklių galite nustatyti, kad jos neleistų įdiegti slapukų. Tačiau jei tai padarysite, gali tekti rankiniu būdu įvesti savo pageidaujamus nustatymus kaskart apsilankius interneto svetainėje. Be to, kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.
Galite išjungti slapukus naudodami interneto naršyklės nustatymus arba rasti detalias instrukcijas kaip tai padaryti čia:

https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

http://www.youronlinechoices.com/

 

Vartotojų sutikimu pateikiami asmens ar verslo subjekto duomenys

Jei „DUV“ interneto svetainėje suteiksite „DUV“ savo verslo kontaktinius duomenis (pavyzdžiui, užpildydami kontaktinę formą: www.duv.lt/kontaktai/), „DUV“ gali naudoti šiuos duomenis susisiekiant su lankytoju.

Profiliavimas

J„DUV“ gali naudoti interneto svetainės lankytojų statistinius duomenis tam, kad analizuotų lankomumo bei demografines tendencijas, tačiau „DUV“ svetainė nekuria individualių asmeninių profilių lankytojams. Asmenų duomenys yra naudojami tik sklandžiam klientų aptarnavimui užtikrinti t.y. tvarkant užklausas. Naudojami asmens duomenys: vardas, konktaktiniai duomenys: el.pašto adresas, telefono numeris, įmonė kurioje asmuo dirba (kompanija).

Kas turi prieigą prie Jūsų duomenų?

Prieigą prie statistinių duomenų apie „DUV“ lankytojus turi „DUV“ darbuotojai tvarkantys užsakymus ir užklausas. Taip pat “DUV” partneriai, teikiantys rinkodaros ir svetainės talpinimo (angl.k. hosting) paslaugas.

 

„Google Analytics“ įrankį suteikia įmonė „Google Inc.“ (JAV įmonė), tad ji taip pat turi prieigą prie šiuo įrankiu surinktų statistinių duomenų. „Google Inc.“ yra įsipareigojusi taikyti ES-JAV privatumo skydo principus, kurie užtikrina, kad paslaugų teikėjas atitinka ES privatumo standartų reikalavimams. Šiam teikėjui taip pat taikomi sutartiniai įpareigojimai užtikrinti privatumą. Apie tai galite paskaityti čia: https://www.google.com/analytics/terms/dpa/dataprocessingamendment_20160909.html

 

Slapukai paprastai galioja trumpai (vieną dieną, savaitę ar mėnesį), bet kai kuriais atvejais gali galioti ir iki vienerių metų.

Jūsų teisės

Susisiekę su „DUV“ el. paštu info@duv.lt, galite pasinaudoti savo teise:

 

  • susipažinti su tvarkomais Jūsų asmens duomenimis;
  • prašyti ištaisyti Jūsų asmens duomenis;
  • prašyti ištrinti Jūsų asmens duomenis;
  • jei taikytina, atšaukti sutikimą leisti tvarkyti Jūsų asmens duomenis.

 

Kai kuriais atvejais Jūs galite turėti teisę prašyti apriboti Jūsų asmens duomenų tvarkymą arba nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys.

 

Jūs galite naudotis savo teisėmis pagal galiojančias ES ir vietos teisės aktų nuostatas.

 

Jūsų pateikti asmeniniai duomenys jokiomis aplinkybėmis nebus teikiami trečiosioms šalims, išskyrus įstatymų numatytus atvejus, pavyzdžiui.: teismo sprendimu.

Skambinti