Stendų gamyba | Išorės ir vidaus stendų gamyba
291
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-291,page-child,parent-pageid-12,bridge-core-2.3.7,ajax_fade,page_not_loaded,,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-22.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
 

Stendų gamyba

UAB „DUV“ stendų gamyba siekia pačią veiklos pradžią. Gaminame tiek išorės, tiek vidaus stendus.

 

Vidaus stendų gamyba ar reklaminiai skydai reikalauja komandos narius pasitelkti unikalius sprendimus. Juk ne visos įmonės sau leidžia arba nori užpildyti dideles parodų sales. Todėl mažoms ir vidutinėms bendrovėms tampa aktualus klausimas – kaip produktyviai ir kokybiškai išpildyti dviejų arba keturių metrų ploto erdves. Nėra lengva įsirengti stendą ribotoje erdvėje. Ypač jeigu turite didelę produktų arba paslaugų pasiūlą, kuriuos privalu parodyti klientams.

 

Judriame prekybos centre arba parodų salėje vidaus stendai ir stovai informuoja potencialius pirkėjus ir didina prekės ženklo žinomumą, o patrauklus reklaminis stovas patrauks klientų dėmesį. Lietuvoje itin populiarėjantis reklamos būdas – reklaminiai skydai. Jų yra įvairiausių rūšių ir iš įvairių medžiagų. UAB „DUV“ taip pat atlieka ir lentynų apipavidalinimą, unikalius prekių išstatymus prekybos centruose, parduotuvėse, mugėse. Todėl renkantis stendą, stovą arba reklaminį skydą, norint įgyvendinti lentynų apipavidalinimą ar prekių išstatymą rekomenduojama pasitarti su UAB „DUV“ maketuotojais ir dizaineriais.

“UAB „DUV“ stendų gamyba – ilgametė patirtis ir laiko patikrinti kokybės standartai.”

 

UAB „DUV“ taip pat užsiima išorės stendų gamyba. Išorės (arba lauko) stendai kaip ir visa lauko reklama yra viena seniausių ir patikimiausių reklamos formų. Precizikos ir patikimumo dėka gimsta unikalūs gaminiai. Atlikti rinkodaros tyrimai rodo, kad lauko reklama išlaiko kliento arba potencialaus vartotojo dėmesį apie 2-3 sekundes. Ir tų kelių sekundžių užtenka, jog potencialus klientas įsimintų ir užfiksuotų Jūsų siunčiamą žinią. Žmogaus pasąmonė pagaus ir iki reikiamo momento saugos prisiminimą apie Jūsų siūlomą produktą arba teikiamą paslaugą. O tai suteikia didelį pranašumą prieš kitas reklamos formas.

 

UAB „DUV“ specialistai padeda išsirinkti patikimiausią reklamos sprendimą. Ir visai nesvarbu, ar tai Jūsų įmonės grandiozinis projektas, ar vienas iš pirmųjų bendrovės žingsnių reklamos srityje. Kokybiškas net ir nedidelio formato stendas, stovas arba skydas atveria milžiniškas galimybes Jūsų įmonei, produktui arba paslaugai.

 

„Stendų gamyba – UAB „DUV“ patikimumo garantas“

stendų gamyba
stendų gamyba
stendų gamyba

Neradote ko ieškojote? Užeikite į

Skambinti